Úvod - Reference - Tmely

Reference z oblasti Tmely


Tmelení dna požární jímky

Tmelení betonové požární jímky v Čečelicích dvousložkovým epoxidovým tmelem Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 521 v barvě světle šedé. Požární jímka slouží v létě též jako "koupací rybník" a v zimě jako hokejová plocha. Realizaci díla provedla firma HPS LOUNKY s.r.o.

Fotogalerie

Tmelení 1 Tmelení 2 Tmelení 3 Tmelení 4

Tmelení podlahy garáže

Tmelení betonové podlahy dvousložkovým epoxidovým tmelem Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 568 v barvě světle šedé. V celé ploše podlahy byla síť prasklin a nerovností, které bylo nutné vyplnit před aplikací nátěrového systému. Betonová podlaha se nachází v prostoru garáže kombinované s dílnou v Krupce u Teplic.

Fotogalerie

Tmel Tmel Tmel Tmel

Tmelení podlahy servisu trucků

Tmelení napenetrované betonové podlahy dvousložkovým epoxidovým tmelem Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 568 v barvě světle šedé. V celé ploše podlahy byla síť prasklin a nerovností, které bylo nutné vyplnit před aplikací nátěrového systému. Betonová podlaha se nachází v prostoru servisu trucků firmy Volvo v Ústí nad Labem. Aplikaci provedla firma UL stav s.r.o.

Fotogalerie

Tmel Tmel Tmel Tmel

Tmelení podlahy spedičního skladu

Tmelení betonové podlahy v Ústí nad Labem dvousložkovým epoxidovým tmelem Polycol® 609 tuženým tvrdidlem Polycol® 521 v barvě světle šedé. V celé ploše podlahy byla rozsáhlá síť prasklin, která dělala obtížnou manipulaci se zbožím. Požadavek investora byl na vyrovnání prasklin do úrovně okolního betonu. Betonová podlaha slouží jako manipulační plocha skladu firmy RTR Spedice.

Fotogalerie

Tmelení Polycol 609 Tmelení Polycol 609 Tmelení Polycol 609 Tmelení Polycol 609