Úvod - Reference - Pojiva

Reference z oblasti Pojiva


Polymerbetonový potah balkonu

Potah balkonu lázeňského domu v Teplicích. Původní vyšlapané pískovcové bloky chtěl majitel opravit tak, aby vzhledově zapadaly do stavby původního domu. Balkonové těleso bylo potaženo polymerbetonovou kompozicí epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 s přírodním sklářským sušeným pískem, protože se nejvíce podobal původnímu kameni.

Fotogalerie

Balkon Balkon Balkon

Polymerbetonový potah balkonu

Při rekonstrukci původního objektu v Mostě byly na opláštění budovy zavěšeny atypické balkony. V podlahách byla na kovové kontrukci přišroubována cetrisová deska. Na ní byl aplikován jako nášlapná, užitná, dekorativní vrstva polymerbetonové kompozice z epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 naplněné směsí obarvených křemičitých písků.

Fotogalerie

Balkon Balkon Balkon

Polymerbetonový potah bazénu

Polymerbetonový potah betonového límce soukromého bazénu v Týnu nad Vltavou  epoxidovou kompozicí Polycol® 117 s tvrdidlem Polycol® 593 a obarveným pískem v barevné variantě červenohnědý a bílý 1:1.  

Fotogalerie

Límec bazénu Límec bazénu Límec bazénu Límec bazénu

Polymerbetonový potah chodníku

Polymerbetonový potah starého betonového chodníku v Teplicích a jeho současné vyrovnání pojivovovou kompozicí epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 a obarveným pískem. Chodník slouží jako druhý východ ze zahrady kolem vilového domu.

Fotogalerie

Chodník 1 Chodník 2 Chodník 3