Úvod - Reference - Plniva

Reference z oblasti Plniva


Štěrkový potah chodníku

Vysoce dekorativní aplikace přírodního štěrku a epoxidové pryskyřice sloužící jako přístupová cesta. Štěrkový potah u rodinného domu v Dobkovicích. Aplikace byla provedena svépomocí majitelem.

Fotogalerie

Štěrkový potah Štěrkový potah Štěrkový potah Štěrkový potah

Štěrkový potah límce bazénu

Kamenný koberec aplikovaný na straré betonové obrubě kolem domácího bazénu pojivovovou kompozicí epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 a přírodním plaveným štěrkem fakce 4-8 mm v Ústí nad Labem. Povlak slouží jako užitný a pohledový přírodní prvek, kryjící původní nevzhledný beton.

Fotogalerie

Bazén Bazén Bazén

Štěrkový potah límce bazénu

Kamenný koberec aplikovaný na straré betonové obrubě kolem domácího bazénu pojivovovou kompozicí epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 521 a přírodním plaveným štěrkem fakce 4-8 mm ve Velkém Březně. Vnitřní hrana bazénu má vlepenou hliníkovou ukončovací lištu. Povlak slouží jako užitný a pohledový přírodní prvek, kryjící původní nevzhledný beton. Po vytvrzení byl proveden vnitřní nátěr bazénu a přelakování štěrkového potahu lakovou kompozicí Polycol® 323 tuženého tvrdidlem Polycol® 560 pro lesklý vzhled potahu.

Fotogalerie

Bazén Bazén Bazén Bazén

Štěrkový potah schodu

Kamenný koberec aplikovaný na starý betonový schod vstupu do rodinného domu pojivovovou kompozicí epoxidu Polycol® 117 tuženého tvrdidlem Polycol® 593 a přírodním plaveným štěrkem fakce 4-8 mm. Povlak slouží jako užitný a pohledový přírodní prvek, kryjící původní nevzhledný beton. Původní schod byl očištěn, napenetrován kompozicí Polycol® 225 s tvrdidlem Polycol® 225. Po penetraci bylo připraveno bednění s dekoartivním půlkulatým rohem. Do bednění byla vsypána připravená kompozice kamenného koberce a uhlazena ocelovým hladítkem. Po odformování šalování vznikl pohledově příjemný vstupní prvek. Realizace firmy Metrum www.metrum.cz v Nových Ouholicích.

Fotogalerie

Vstupní schod Vstupní schod Vstupní schod Vstupní schod