Úvod - Reference - Lepidla

Reference z oblasti Lepidla


Lepení dřevěného nábytku

Lepení dřevěného nábytku s velmi pevným lepeným spojem epoxidovou, transparentní, kompozicí Polycol® 171 tuženou tvrdidlem Polycol® 521. Hmota neobsahuje těkavá rozpouštědla a po smísení s dřevěným prachem nebo obrusem je možné z ní vytvořit tmel na vyrovnání prasklin nebo jiných poškození dřeva. Bezprostředně po usazení dílu je potřeba odstranit ještě tekutou vytěsněnou pryskyřici. Ztuhlá pryskyřice je brousitelná druhý den.

Fotogalerie

Lepení nábytek Lepení nábytek Lepení nábytek Lepení nábytku

Lepení longboardu

Firma Gekon - longboard provádí zakázkovou výrobu longboardových desek. Pro náročné zákazníky vyrábí longboardy v jakémkoliv tvaru a designovém provedení. S ohledem na záměr firmy poskytovat jen nejkvalitnější zboží provedla firma velkou sérii pokusů k zajištění nejlepších mechanických parametrů a v současnosti disponuje kompozitní technologií na bázi lepení dýh dvousložkovou epoxidovou pryskyřicí naší firmy.

Fotogalerie

Lepení Lepení Lepení Lepení

Lepení longboardu

Pan Petr Günther provádí zakázkovou výrobu longboardových desek ve své firmě Gekon-longboard (www.gekon-longboards.ic.cz). Co se týče výroby longboardů, vyrábí jakýkoliv tvar a občas zachází až do extrémů, kdy prkno už ani neslouží k ježdění, ale spíš jako dekorace. Záměr je firmy je takový, dělat prkna, ať už jde o longboard nebo skateboard tak, jak si bude zákazník přát a jak mu bude vyhovovat. Každý zákazník si může vybrat z katalogu, jaký typ by se mu líbil, případně přinést svůj vlastní nákres který mu firma zrealizuje.

Fotogalerie

Lepení Lepení Lepení Lepení